Nabízíme

Svatební koordinace svatba na klíč

Připravíme pro vás váš jedinečný den „D“ podle vašich představ a požadavků na klíč. K párům přistupuje individuálně a přátelsky. Vždy se snažíme maximálně respektovat přání snoubenců. Každá svatba je však jiná. My vám pomůžeme s přípravou svatby romantické, až po bláznivou s originálním doprovodným programem. Ať už se vám líbí rustikální, boho či retro styl, společně vybereme to pravé pro vás. Dekorace, květiny nás baví a jsou našim velkým koníčkem.
S námi si přípravu svatby užijete bez zbytečného stresu a běhání. Našim posláním je připravit pro vás vysněnou svatbu, na které se budete bavit a nikdy na ni nezapomenete.
Svatby Vranov Svatba Znojmo Svatební místo Vranov Znojmo

GET SERVICE

Nabízíme

Svatební obřad spousta možností

Místo, kde si řeknete své ANO, musí být dokonalé. Obřad můžete uspořádat přímo na lodi, přilehlé pláži či na mostě. Zkrátka na místech, které mají své kouzlo. Symbolem romantiky je zámek ve Vranově nad Dyjí, kde je pro obřady připraven Sál předků s krásným barokním interiérem.

GET SERVICE

Nabízíme

Catering dle vašeho přání

Výborné jídlo nesmí na svatbě chybět. S naším šéfkuchařem pro vás připravíme kompletní menu na míru. Máte rádi tradiční českou kuchyni, lehké moderní pokrmy, jste vegetariáni či vegani? U nás si jistě vyberete, co vám bude chutnat. Zajistíme také svatební dort i sladký bar. Na vás budou jen ochutnávky.

GET SERVICE

Nabízíme

Moderní zázemí přímo na pláži

Loď Pařník kotvila od roku 2013 na břehu Vranovské přehrady. Jako sezónní bar, byla místem, kde si lidé celé léto užívali zábavy a skvělých drinků. To nám však nestačilo. Přáli jsme si lidem nabídnout mnohem více než pouhý bar. V roce 2020 začala rekonstrukce celé lodi. Pařník dostal nový bílo – modrý kabát. Bylo přistaveno druhé patro s kavárnou a celý interiér dostal moderní elegantní nádech. Celou loď pro vás vyzdobíme ve stylu a barvách, které si vyberete.

GET SERVICE

Nabízíme

Pořádáme oslavy a rozlučky se svobodou

Uspořádejte pro své blízké a přátele den, na který nezapomenou. Nejenom svatby, ale i rodinné oslavy či rozlučky se svobodou u nás budou jedinečné. I u těchto příležitostí u nás budete mít zajištěn veškerý servis a přípravu do posledního detailu. Pro tyto účely nabízíme možnost částečného pronájmu Pařníku. Využít můžete horní palubu s kavárnou nebo pouze soukromý salonek.

GET SERVICE

Nabízíme

Ubytování u nás také najdete

Vranovská pláž nabízí spoustu rozmanitých možností ubytování. Kapacity pro všechny svatebčany jsou dostačující. Vybírat můžete z několika penzionů, chat či moderních mobilheimů. Veškeré vybavení a zázemí je samozřejmostí.

GET SERVICE

Nabízíme

Teambuildingy - firemní večírky

Chcete svým zaměstnancům poděkovat za jejich práci a ocenit jejich úsilí? Rádi byste spojili váš tým, pobavili se, podpořili mezilidské vztahy? Připravíme pro ně pobyt, na který budou celý život vzpomínat. Soutěže, sportovní turnaje, projížďky na šlapadlech, jóga na paddleboardech, workshopy a další aktivity. Na to vše se u nás můžete těšit.

GET SERVICE

Nabízíme

Doprovodné Služby a aktivity.

Vlastním vláčkem vás provezeme po okolí. Využít ho můžete pro přepravu přátel a svatebních hostů.
Užijte si skvělý večer poslechem živé hudby. Pobavte se s účinkujícími a jejich příběhy ze Snad Up Comedy – Na stojáka.

Další služby:
Spolupracujeme i s dalšími dodavateli, tak abychom pro vás zajistili kompletní servis.
Fotokoutek – Dětský koutek – Foto / video – Účes / líčení – Dárky pro hosty – Tiskoviny – Hudba.

GET SERVICE